• Każdy z Państwa może pomóc wskazując naszą Fundację jako beneficjenta wpłaty 1% podatku. Numer KRS Fundacji Wena: 0000213247. Dziękujemy.

Czytaj całość
  • "W tym roku nasza szkoła organizuje inauguralny bal karnawałowy pod parasolem Fundacji Wena i we współpracy z Fundacjami Teatru Ludowego i Art Forum. Naszym celem jest zebranie funduszy na potrzeby naszej szkoły, jak również na rzecz Fundacji Teatru Ludowego pracującej z dziećmi i młodzieżą w Nowej Hucie. Bal będzie doroczną okazją dla nas aby nie tylko szampańsko się zabawić, [...]

Czytaj całość