• W najbliższą sobotę 29 września, od godziny 11.00, spotykamy się po raz kolejny w dworze na Wysokiej. Piknik z okazji Święta Michałowego połączony będzie z naszą aukcją WOW-DAY. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj całość
  • W ramach "Wolnej strefy artystycznej" oferujemy zajęcia artystyczne i sportowe dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty dla dorosłych ze środowiska szkolnego i spoza szkoły. Szczegółowy plan zajęć wkrótce.

• Notka Poremontowa

W ostatnim tygodniu sierpnia otrzymaliśmy klucze do nowej siedziby. Dzięki wspólnej pracy nauczycieli, rodziców oraz dzieci powstało i nadal tworzy się piękne miejsce. Refleksje poremontowe przeczytacie Państwo w tej zakładce.